Tasarım Ürünler Getiriliyor... loading

Özel Sipariş

Online alışveriş sistemlerinin yeterli olduğu durumlar da var. Özel ürün siparişi konusu da bunlardan birisi. Özel ölçü mobilyalar, internette gördüğünüz ama satışı olmayan bir modelin üretimi, iç mimari projeler, toplu imalat gibi talepleriniz için artık herşey çok kolay.Dekopano.com olarak sizlerin ihtiyaçlarını biliyor ve bu ihtiyaçlara çözüm getirmek istiyoruz ve hiçbir talebinizi büyük, küçük diye ayırmadan aynı özeni gösteriyoruz. Bu nedenle tüm Türkiye'ye yayılan üretim ağımız, kaliteli ve işinin uzmanı ekibimiz ile özel üretim ve toplu siparişleriniz konusunda da sizlerin yanındayız. Amacımız size en kaliteli ürün ve hizmeti mümkün olan en uygun fiyatlara sağlamak ve yaptığımız işlerin ardından yüzünüzde memnuniyet ifadesi görebilmek. Özel ürün siparişi konusunda bizimle çalışarak memnun kalacağınızdan şüphe duymuyoruz.

Bize, özel ürün veya toplu ürün talebinizi ilettiğinizde en hızlı şekilde sizlerle iletişime geçiyor ve talebinizi eksiksiz olarak öğreniyoruz. Sonrasında özel talebiniz için en uygun fiyatları size sağlamak amacıyla gerekli çalışmayı yapıyor ve onayınıza sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda kurumsal yapımızı bir amatör heyecanıyla harmanlıyor ve en güzel sonucu almayı hedefliyoruz. Tüm süreçte sizinle kurumsal Whatsapp destek hattımız, telefon ve mail yoluyla iletişim halinde oluyoruz. İster kurumsal ister bireysel, ister toplu ürün ister tek bir ürün talebiniz olsun bizim için hepsi aynı değerde.

Özel Ürün Siparişi İçin Teklif

Özel ürün siparişi için fiyat teklifi almak isterseniz şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bundan büyük memnuniyet duyarız. Ayrıca firmalar için daha birçok hizmetimiz bulunmakta olup bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Whatsapp Talep İçin Tıklayınız
0850 305 1250

Dekopano Bilişim ve Elektronik Ticaret
Adres : Üsküdar Fikir Sanat Merkezi
Burhan Felek Köşkü Barbaros Mh. Veysi Paşa Sk. No:14 Üsküdar / İSTANBUL

* Not form doldurmak istemezseniz doğrudan iletişim için Kurumsal Whatsapp Destek Hattımıza yazabilir veya arayabilirsiniz.

Talep mesajınız

Fotoğraf Ekleyebilirsiniz

İletişim Bilgileri

İletişim için gerekli
Size ulaşabilmemiz için gerekli
Size ulaşabilmemiz için gerekli
İl seçmeniz yeterli...
Fiyatı etkileyecektir.


0850 305 1250