Tasarım Ürünler Getiriliyor... loading

Gümüş Astarlı Pirinç Şeritli Sarma Ahşap Yüzük

İçinde gümüş astar, dışında kenarlı veya ortalı pirinç şeritli Sarma Ahşap Yüzük. 5-6-8mm genişlikte üretilebilir. Fotoğraftaki yüzük 5mm genişlikte, "Ceviz" ağacındandır.

*TEK YÜZÜK FİYATIDIR*

Tüm yüzükler siparişe özel üretilir ve el yapımı özel kutusu yanında hediyemizdir.

Velrut Ahşap yüzükleri "Sarma Ahşap" tekniği ile üretildiğinden normal ahşap yüzüklerden çok daha dayanıklı ve ten ile uyumlu su geçirmez kaplaması sayesinde günlük kullanıma uygundur.

Elimizdeki ağaç çeşitlerini ekli fotoğraflardan görebilirsiniz. Farklı ağaç seçmek fiyatı değiştirmez.

ÖNEMLİ:

  • Tüm yüzüklerimiz sipariş verildikten sonra sizin yüzük ölçünüze özel olarak özenle üretilecektir ve bu nedenle kargolama süresi 14 günden uzun sürebilir.

  • Elinize ulaşan üründe ahşabın dokusu, renk tonu, dizilen taşların şekli gibi özelliklerin aynısı tekrar üretilemeyeceğinden fotoğrafta gördüğünüzden farklı olabilir.

YÜZÜK ÖLÇÜSÜ:

  • Türkiye'de tek bir ölçü standardı kullanılmadığı için en garantili yöntem bir kuyumcuda "avrupa ölçüsü" olarak ölçtürmeniz. Yalnız bazı kuyumcular bunu avrupa ölçüsü olarak bilemeyebiliyor, o yüzden size verdikleri ölçünün 40-75 arası bir numara olduğundan emin olmalısınız. Eğer sürpriz yapacaksanız rahat kullandığı bir yüzüğünü ölçtürmeniz en kolay ve sağlıklı yöntem olacaktır.

  • Yüzük parmağınıza rahatça oturmalı. Ne çok sıkı ne de kendiğinden çıkacak kadar gevşek olmamalıdır.

  • Geniş yüzükler ince yüzüklere göre daha geniş ölçüye göre yapılması gerektiğini göz önünde bulundurunuz.

  • Hatalı ölçüm yapmamak için kağıt veya ip tekniğini kullanmamalısınız. En doğru ölçüm için kuyumcularda ölçtürmenizi tavsiye ederim.

0850 305 1250